B72510E0300K062
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72510E0300K062
  • 1
Voltage Rating AC : 30 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 80 A
Surge Energy Rating : 300 mJ
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 77 V
Series : MLV-E (automotive)
Varistor Voltage : 47 VDC
Voltage Rating DC : 38 VDC
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Capacitance : 200 pF